Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
GUESS

РЕМЕН

Шифра на артикл: GSS013399
Isbn: BW7682VIN30-BLA
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47050101-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47050101-30
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47040098-99
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47050106-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47050097-32
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47040107-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47010105-05
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47010105-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47010102-PL
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47010102-OR
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47000096-30
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47000096-99
890 МКД
Големина
S
M
L