Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

РЕМЕН
CALVIN KLEIN

РЕМЕН

Шифра на артикл: K50K508243-GE7
3.290 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 90
  90
 • 95
  95
 • 100
  100
 • 105
  105
 • 110
  110
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ M9210093A-02O
3.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ M9210093A-02A
3.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ M9210092A-20O
3.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ M9210092A-02A
3.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ M9210043A-04O
3.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ M9210022A-6MD
1.890 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37041286-30
2.490 МКД
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37010677-06
2.490 МКД
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37010677-56
2.490 МКД
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37010675-30
1.990 МКД
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37010675-37
1.990 МКД
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37010673-CU
2.490 МКД
Големина
L
M