Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
GUESS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: GSS012543
Isbn: HWQG7679320-CML
9.490 МКД
6.690 МКД
6.690 МКД
Заштеда: 2.800 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 195609_PK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS012817
5.750 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 194742_FU
1.290 МКД
Заштеда -19%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 194439_FU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GSS011467
6.690 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 50464674-238
9.310 МКД
Заштеда -33%
13.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 192113_PK
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД