Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 216356_FU
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / НАДОВРЕШНОСТ 1: 20% ПОЛИУРЕТАН 80% ЦИНК / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110342A-22R
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216542_FU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216347_FU
1.890 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1