Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

РАКАВИЦИ
GUESS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: GSS014115
Isbn: AM9041WOL02-BLA
2.190 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Акрил 30% Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи