Барај
%
×
Forever denim with replay
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 214120_FU

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 30% ЦИРКОНИУМ 70% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218465_FU
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 207808_PK
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 213837_RY
490 МКД
Големина
S
M
L