Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 218465_FU
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% АКРИЛ 90% СМОЛА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 207808_PK
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 213837_RY
490 МКД
Големина
S
M
L
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1