Барај
%
×
Live in LEVIS
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 213837_RY
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА, СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 80% СМОЛА

490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1