Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 202638_GD
590 МКД
590 МКД
413 МКД
Заштеда: 177 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 100%Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 204174_BU
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203363_BL
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 202191_BK
483 МКД
Заштеда -30%
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 204712_GD
273 МКД
Заштеда -30%
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203953_BM
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203369_MI
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203961_PH
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201206_BU
273 МКД
Заштеда -30%
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203148_DN
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 203143_MI
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 171487_NV
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201861_GD
553 МКД
Заштеда -30%
790 МКД
Големина
S
M
L