Барај
%
×
Okaidi new collection
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 220319_GD
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218553_GD
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218571_GD
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221259_GD
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220861_GD
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220612_GD
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220773_GD
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217634_GD
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218552_GD
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215584_GD
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215397_GD
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215967_GD
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217678_GD
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст
2
1