Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 180540_GD
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 50%Стакло, 50%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 188450_BK
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 176503_MM
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 175473_GD
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 187626_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 175995_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 187587_BL
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 180365_TQ
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 176204_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 123174_MM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 180365_MM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 180357_MM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 174180_MM
390 МКД
Големина
S
M
L