Барај
%
×
Forever denim with replay
ПОЛО МАИЦА
BOSS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50469055-016
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 8551077-95
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ SS175664-0795
3.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512789-016
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512995-016
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4587211-36
1.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4407019-48
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512931-016
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512892-016
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50506183-057
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1