Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
HUGO

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50466202-532
5.290 МКД
3.690 МКД
2.952 МКД
Заштеда: 2.338 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Памук.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50471665-001
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50471665-100
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50472036-001
6.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50472036-100
6.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50465832-001
3.832 МКД
Заштеда -36%
4.790 МКД
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50468259-100
2.952 МКД
Заштеда -48%
3.690 МКД
5.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL