Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: HB50498668 664
0 МКД
10.590 МКД
10.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWSA5 {C0001T}3355
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRCASSIE-6719
12.523 МКД
Заштеда -30%
17.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4055 PX453 S1203
12.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLPGE2 FAB12 BLKPI
5.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 212722_PK
2.690 МКД
Големина
37
38
39
0 МКД
10.590 МКД
10.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1