Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DESIGUAL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: DG24SSKP16-1000
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS63 {C0118S}071
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS63 {C0118S}062
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBBBW550EA-100
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45QXA05422-1064
7.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45QXA054AJ-1151
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45MDA02285-0794
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67057114-05
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4119 TX399 01111
11.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DSY03440P6691-T1003
11.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMASED-6680
12.593 МКД
Заштеда -30%
17.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRCONNY-5617
17.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45VWA000BC-1ZH8
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1