Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 2997586-12
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMICK-6819
17.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMICK-1280E
17.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRLANDER-6634
17.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6AMG
7.590 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMICK-6618
17.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRLANDECK-6631
17.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997587-12
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS8L {C0006L}216
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0043L}040
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0041L}194
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1