Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TOMMY JEANS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: THEN0EN02523-YBI
0 МКД
9.390 МКД
9.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TOMMY JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 90% КОЖА 10% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45QXA05422-1064
7.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45QXA054AJ-1151
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45MDA02285-0794
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4119 TX399 01111
11.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMASED-6680
17.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRCONNY-5617
17.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45VWA000BC-1ZH8
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMZOOMZ-196
8.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMSPECTATOR-11H
8.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMPOSSESSION-E-OW1
7.390 МКД
Големина
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMPOSSESSION-E-002
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMKINGDOM-E-17M
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
0 МКД
9.390 МКД
9.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1