Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LIU.JO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: LJBA4057 PX454 S3179
Isbn: BA4057PX454-S3179
0 МКД
14.290 МКД
14.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 75% КОЖА 25% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS63 {C0118S}071
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS63 {C0118S}062
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBBBW550EA-100
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45QXA05422-1064
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45QXA054AJ-1151
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45MDA02285-0794
7.192 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67057114-05
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4119 TX399 01111
11.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DSY03440P6691-T1003
11.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMASED-6680
12.593 МКД
Заштеда -30%
17.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRCONNY-5617
17.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45VWA000BC-1ZH8
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
0 МКД
14.290 МКД
14.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1