Барај
%
×
Live in LEVIS
ПАТИКИ
LIU.JO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: LJBA4053 PX030 22222
Isbn: BA4053PX030-22222
0 МКД
11.390 МКД
11.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% КОЖА 25% ПОЛИЕСТЕР 20% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 218676_BK
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMMAXILLA-R-J-B
6.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DSY03440P6691-T8013
11.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRBELLE-6278
17.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMPROJECT-001
7.390 МКД
Големина
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMPOSSESSION-E-001
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMMAC-E-184
6.190 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50512717 001
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYW0YW01431-0GM
10.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWZ5O {C0003L}003
6.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA63FV
6.590 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS7Z {C0005T}003
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
0 МКД
11.390 МКД
11.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1