Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U45F1B014EK-0857
6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПУ 20% КОЖА 30% ПЕ ПОСТАВА 90% ПЕ 10% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA68GD
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA67EN
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
13
6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст
2
1