Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TOMMY HILFIGER

ПАТИКИ

Шифра на артикл: FW0FW06809-ACI
10.790 МКД
6.474 МКД
5.827 МКД
Заштеда: 4.963 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа


Trenutno nema komentara
10.790 МКД
6.474 МКД
5.827 МКД
Заштеда: 4.963 МКД
Извести ме за попуст
2
1