Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
LIU.JO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: LJ000059
Isbn: BF2167EX153-01127
14.590 МКД
10.213 МКД
9.192 МКД
Заштеда: 5.398 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
14.590 МКД
10.213 МКД
9.192 МКД
Заштеда: 5.398 МКД
Извести ме за попуст
2
1