Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D15AQA022FU-5MH6

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона Online Only FW
Состав 66% КОЖА 34% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 217134_BG
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 217547_BG
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45BEA0FUME-5000
8.990 МКД
Големина
36
37
38
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D540QA022AS-6738
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D4500B022FU-5322
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45NHB022NF-8191
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D368LA0AS22-5AH6
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 217187_BG
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBWS327KA-121
8.190 МКД
Големина
37
36
40
39
38
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLPBEL LEL12 WHITE
7.990 МКД
Големина
35
37
38
36
40
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45MDA02285-5Q1Z
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYW0YW01316-0GF
9.990 МКД
Големина
40
41
37
39
36
38