Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D15AQA085CR-1ZB5

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWZ5O {C0003L}061
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS7Z {C0006T}086
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS7Z {C0006T}077
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 217134_WT
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5ZHG
5.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS63 {C0114T}061
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45TCD08554-1966
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45TCE085TU-0422
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45TCD00085-0404
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D456HB0EK22-1Q5V
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45UFB085NF-1327
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45NHA06K9J-1000
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41