Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PUMA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 383148-02
5.490 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 1.100 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PUMA
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Текстил / гума
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993171-97
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 234233-878-151
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 233006-638-22
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45