Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАРИЧНИК
DAN JOHN

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: DJ001693
Isbn: CONO028-3934-LNOMORO
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50517219-210
10.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8207371-33
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8207374-33
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8207378-33
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67070636-32
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67070635-32
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67060637-32
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67050638-32
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1