Барај
%
×
Live in LEVIS
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 67050638-32
Šifra proizvođača: 67050638
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 99% ПОЛИЕСТЕР 01% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖЕН СО БАКАР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50517219-210
10.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8207371-33
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8207374-33
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 8207378-33
790 МКД
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67070636-32
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67070635-32
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67060637-32
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1