Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 57040799-99
Šifra proizvođača: 57040799
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 99% ПОЛИЕСТЕР 01% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖЕН СО БАКАР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ THAM0AM12086-BDS
4.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ THAM0AM12085-BDS
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ HB50516967 001
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ HB50516966 001
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50517066-001
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50492457-001
8.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ TA1DFW 001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DSX09018 P0685 H8278
6.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DSX08844 P0685 H8278
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ CKK50K511692-BEH
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ CKK50K511690-BEH
3.390 МКД