Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАРИЧНИК
DIESEL

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: X09011PR227-3778
5.390 МКД
3.234 МКД
2.911 МКД
Заштеда: 2.479 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа

Trenutno nema komentara
5.390 МКД
3.234 МКД
2.911 МКД
Заштеда: 2.479 МКД
Извести ме за попуст
2
1