Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 200265_BL
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202858_PK
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202831_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202906_BK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202929_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202934_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202860_PK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202932_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202935_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 203274_EC
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202906_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 202857_PK
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 47071250-99
990 МКД