Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 195114_BL
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 5%Полиуретан, 95%Полиестер / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37055830-50
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37067730-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37065948-80
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37055831-61
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37045949-80
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37074059-43
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 37065830-61
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 200265_BL
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 200268_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014284
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014283
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014235
3.790 МКД