Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 8974702-48
1.690 МКД
1.014 МКД
862 МКД
Заштеда: 828 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36-37
    S
  • 38-39
    M
  • 40-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Гума 10% Полиестер

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara
1.690 МКД
1.014 МКД
862 МКД
Заштеда: 828 МКД
Извести ме за попуст
2
1