Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
PARFOIS

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 218688_GY
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА / ВЛОШКА : 100% ПОЛИЕСТЕР / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ RGWF81 {C0035S}3258
6.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1