Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 4997588-44
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 36-37
    S
  • 38-39
    M
  • 40-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 90% ТЕРМОПЛАСТИКА 10% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 218688_GY
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ RGWF81 {C0035S}3258
6.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997604-46
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997586-48
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997597-48
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997599-44
1.490 МКД
Големина
S
M
L
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1