Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
DIESEL

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: Y02801P4441-0958
5.290 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 1.100 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ MF310199A-02A
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ MF310186A-02A
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ MF310199A-33B
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ U15BGC0003C-9999
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 233015-753-259
1.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 231548-794-59
1.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ U159VB00032-9999
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАПУЧИ 1119530-BLLE
5.890 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
10
11
12
8
9
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ U159VD00032-9999
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ Y02802P4442-8013
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 50471271-017
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ MF310132A-98T
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Големина
S
M
L
XL