Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
PARFOIS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 221781_BK
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав 8% ПОЛИЕСТЕР 92% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67028278-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77050332-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67019405-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77060350-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77070361-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77090352-99
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ HB50522517 001
11.690 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67068647-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67077136-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RW8085A {84946}998
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
24
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RW8112 {84932}098
7.352 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67087110-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1