Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DESIGUAL

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: DG24SWMW05-2000
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВИСКОЗА


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67028278-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77050332-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67019405-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77060350-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77070361-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77090352-99
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 221781_BK
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ HB50522517 001
11.690 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67068647-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67077136-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RW8085A {84946}998
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
24
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RW8112 {84932}098
7.352 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД
Големина
25
26
27
28
29