Барај
%
×
Okaidi new collection
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
DAN JOHN

ТЕГЕТ

Шифра на артикл: DJ001772
Isbn: CPEP01-2600-ARTBLU
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПАМУК 2% СПАНДЕКС