Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 67045758-40
Šifra proizvođača: 67045758
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% ПАМУК 44% ЛИОЦЕЛ 11% ЛЕН ПОСТАВА: 52% ВИСКОЗА 48% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67088643-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67087148-43
2.990 МКД
Големина
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67047123-43
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 221169_LN
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67058638-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67076331-40
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67035756-48
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67027113-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ THDW0DW17964-CT0
7.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67075724-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67021011-49
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67060471-43
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1