Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 67954783-99
Šifra proizvođača: 67954783
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 32
  32
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 66% ПОЛИЕСТЕР 28% ВИСКОЗА 06% ЕЛАСТИН ПОСТАВА: 80% ПОЛИЕСТЕР 20% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 221781_BK
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ DG24SWMW05-2000
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67068647-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67047123-99
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67077136-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RW8085A {84946}998
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
24
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RW8112 {84932}098
9.190 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67087110-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67997111-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67097125-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GW4GB44 WECV2 JBLK
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1