Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 67021010-43
Šifra proizvođača: 67021010
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 63% ПОЛИЕСТЕР 04% ЕЛАСТИН 33% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67035756-48
2.990 МКД
Големина
36
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 217926_GN
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67027113-43
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67057122-43
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ THDW0DW17964-CT0
7.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67045758-40
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67075724-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 218114_DN
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67021011-49
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67060471-43
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67031009-43
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1