Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SPRINGFIELD

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 1554926-14
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554934-01
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554929-01
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50473549-453
11.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL009704
9.790 МКД
Големина
3632
3332
3432
3232
3832
3132
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 167137-4855
6.490 МКД
Големина
3232
3132
3434
3634
3332
3234
3334
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS013378
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
1.959 МКД
Заштеда -44%
2.449 МКД
3.490 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
2.239 МКД
Заштеда -44%
2.799 МКД
3.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58