Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
BOSS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50468723-271
8.990 МКД
8.990 МКД
7.192 МКД
Заштеда: 1.798 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37040552-08
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27037730-08
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553709-51
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553710-51
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553697-33
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27017728-37
2.190 МКД
Заштеда -27%
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50469760-272
7.420 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A2CZH34-269
3.599 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A037230KEAM-7DVA
7.890 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
2.468 МКД
Заштеда -25%
3.290 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27110064-08
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 166850-4780
5.190 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
3132
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3632
3634
3834