Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 27013706-09
Šifra proizvođača: 27013706
2.990 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

MANGO SS22 -20% дополнителни

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 35% Рециклиран полиестер 31% Вискоза 28% Полиестер 06% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37005137-09
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37043840-08
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37015132-09
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37043841-07
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37000593-08
1.490 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS011386
4.392 МКД
Заштеда -44%
5.490 МКД
7.890 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17057726-09
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42