Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 17010063-56
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50% Полиестер 46% Памук 04% Еластин Постава: 100% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17044034-57
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17050143-56
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6836089-27
540 МКД
Заштеда -70%
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0056049-18
480 МКД
Заштеда -70%
1.599 МКД
Големина
S
M
L
XL