Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DESIGUAL

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 21SWPW22-1024
6.090 МКД
6.090 МКД
6.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL007934
7.290 МКД
Големина
30
25
24
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87085644-04
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87026330-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87030556-05
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87056321-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87044753-05
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87034754-05
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87084039-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87024755-03
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6833659-99
1.199 МКД
Заштеда -40%
1.999 МКД
Големина
34
36
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS009279
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L