ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 41095814-45
Zalihe:
Провери достапност
  • S
    20
  • L
    22
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТИРКИЗНА
Состав 91%Вискоза9%Полиестер

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57087106-99
5.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 51083028-08
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 171361_GNU
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 171361_BNU
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 51075736-79
3.990 МКД
Големина
36
40
38
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 53067658-32
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57055940-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 53055750-92
3.990 МКД
Големина
34
40
38
36
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57057881-69
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 171739_GYU
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 51085752-32
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 57026303-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""