Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: DJ000548
Isbn: E22G10-1302-ERKBLU
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 65% Полиестер, 35% Вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
7.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
4.239 МКД
Заштеда -44%
5.299 МКД
7.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
3.647 МКД
Заштеда -52%
4.559 МКД
7.590 МКД
Големина
44
46
48
50
52
Sačuvano u omiljne
3.023 МКД
Заштеда -52%
3.779 МКД
6.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
4.015 МКД
Заштеда -36%
5.019 МКД
6.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
60
Sačuvano u omiljne
4.479 МКД
Заштеда -44%
5.599 МКД
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
4.479 МКД
Заштеда -44%
5.599 МКД
7.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
4.479 МКД
Заштеда -36%
5.599 МКД
6.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.679 МКД
Заштеда -44%
2.099 МКД
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.239 МКД
Заштеда -44%
2.799 МКД
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.239 МКД
Заштеда -44%
2.799 МКД
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.239 МКД
Заштеда -44%
2.799 МКД
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.679 МКД
Заштеда -44%
2.099 МКД
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58