Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
PARFOIS

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 196012_MD
890 МКД
445 МКД
445 МКД
Заштеда: 445 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 15X
  15X
 • 20X
  20X
 • 10X
  10X
 • 25X
  25X
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Рачки: 100%Поликарбонат / Рамки: 3%Цинк, 97%Поликарбонат / Леќи: 100%Акрил, Рачки: 100%Поликарбонат / Рамки: 3%Цинк, 97%Поликарбонат /Леќи: 100%Акрил, Рачки: 100%Поликарбонат/Рамки: 3%Цинк, 97%Поликарбонат/ Леќи: 100%Акрил

Trenutno nema komentara
890 МКД
445 МКД
445 МКД
Заштеда: 445 МКД
Извести ме за попуст
2
1