ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 175407_SVU
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 50%Стакло , 50%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 175411_SVU
531 МКД
Заштеда -10%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 175411_GDU
531 МКД
Заштеда -10%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 170562_DMU
351 МКД
Заштеда -10%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 176036_DPU
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 175130_GDU
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 174059_DMU
531 МКД
Заштеда -10%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 176189_NMU
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 176368_TKU
351 МКД
Заштеда -10%
390 МКД
string(0) ""
string(0) ""